Masz pytania?   +48 503 101 422    +48 504 789 294      biuro@mybed.pl

Jak powstają łóżka tapicerowane MyBed? Od pomysłu do realizacji
Jak powstają łóżka tapicerowane MyBed? Od pomysłu do realizacji

Jak powstają łóżka tapicerowane MyBed? Od pomysłu do realizacji

Poszukujesz łóżka, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Wiemy, że zdrowy sen jest równie ważny, co wystrój wnętrza, w którym odpoczywamy. Dlatego komfortowe, piękne i starannie wykonane łóżka tapicerowane to w MyBed nasza specjalność. Ponadto łóżko zajmuje centralne miejsce w każdej sypialni, czym przykuwa wzrok i zatrzymuje na dłużej. Każdy marzy o tym, aby budzić się i zasypiać w komfortowych warunkach, bo właśnie taki sen dodaje sił. Dzisiaj postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się z Wami ważnymi faktami z życia naszej firmy. A jest o czym mówić! Jak powstają łóżka tapicerowane MyBed? Dowiedz się, jak rodzi się pomysł, a następnie przechodzi przez wszystkie etapy, by wreszcie trafić do oferty sklepu MyBed. Skąd wiemy, na co mają chęć nasi klienci? W jaki sposób udało nam się w tak krótkim czasie wynieść MyBed na naprawdę wysoki poziom? I wreszcie… przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w łóżko tapicerowane od MyBed!

Łóżko tapicerowane – wszystko zaczyna się od projektu

Jednak do projektu prowadzi pomysł, który może przyjść sam, a czasami potrzeba wiele czasu, aby uzyskać właściwą inspirację. Łóżka tapicerowane MyBed powstają w ten właśnie sposób – rodzi się pomysł, który jest punktem wyjściowym do stworzenia nowego projektu łóżka. Skąd wiemy, który model łóżka tapicerowanego przypadnie do gustu naszym klientom? Bazujemy na już zdobytych danych sprzedażowych, dzięki czemu wiemy, jaki styl dominuje wśród kupujących. Nie bez znaczenia są również pojawiające się nowe trendy w aranżacji sypialni! Tak swoją podróż zaczyna nowy model łóżka tapicerowanego. Proces tworzenia projektu jest czasochłonny – w MyBed szczegółowo dopracowujemy wykonanie każdego elementu, gdzie najważniejszą rolę odgrywają wymiary oraz technologia wykonania danego łóżka. Gdy projekt jest już gotowy, rozrysowane łóżko tapicerowane trafia na kolejny etap…

 

Konstrukcja łóżka tapicerowanego – jak powstaje nowy model łóżka?

Projekt trafia do zespołu technologów, którzy dokładnie opracowują konstrukcję łóżka oraz dobierają materiały bazowe. To bardzo ważny krok – każde łóżko tapicerowane przechodzi przez ten etap, aby mieć stuprocentową pewność, że nowy projekt łóżka spełni wszelkie wymogi. Powstaje prototyp, który staje się wzorcem dla kolejnych kopii, a jeżeli wymagane są poprawki w projekcie to dzieje się to właśnie w tej chwili. Ponadto niemal każde łóżko tapicerowane MyBed, dostępne jest w wielu wariantach wymiarowych:

  • 80x200 cm
  • 90x200 cm
  • 100x200 cm
  • 120x200 cm
  • 140x200 cm
  • 160x200 cm
  • 180x200 cm
  • 200x200 cm
 

Jakie są rodzaje łóżek? Łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne od MyBed

Gdy nowy model łóżka tapicerowanego zostanie finalnie zatwierdzony, wtedy trafia do stałej oferty sklepu MyBed. W tym miejscu musimy zaznaczyć, że… to nadal nie koniec! Dlaczego? Każdy klient może w dowolny sposób modyfikować wybrane łóżko tapicerowane. Wybierz dowolną wysokość wezgłowia, rodzaj nóżek, opcję z pojemnikiem na pościel lub bez, stelaż, materac, a także to, co najważniejsze, czyli wykończenie. Tkanina obiciowa, którą wykorzystujemy do tapicerowania łóżek, jest najwyższej jakości, nie tylko wytrzymała, ale także piękna i miła w dotyku. Sama zdecyduj, jaki efekt końcowy Cię interesuje, a możliwości jest wiele – mat, półmat, cieniowanie, struktura, plecionka i wiele, wiele innych. Ale to nie wszystko! Zastanawiasz się, jakie są rodzaje łóżek tapicerowanych? W MyBed znajdziesz łóżka kontynentalne, klasyczne łóżka tapicerowane, łóżka tapicerowane na nogach, łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel, a także łóżka tapicerowane młodzieżowe i dziecięce. I pamiętaj, że w MyBed każdy projekt łóżka tworzymy od podstaw z ogromną pasją i zaangażowaniem, co doceniło już wielu naszych klientów!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium